Google Plus Twitter Facebook
"OyunTanki.Com- Flash Oyun Sitesi-Güncel Yeni Çıkan Oyunları Oyna

Yumurta Kırmaca

Yumurta Kırmaca

PUAN :

Kötüİyi (0 rating, 1 votes)
OYNANMA : 233
Oyna

Yumurta Kırmaca Açıklama

Merhaba arkadaşlar, bugün güzel bir oyundan bahsedeceğim sizlere admı Yumurta Kırmaca

Arkadaşlar oyunumuz Mantık olarak angry birds e benzemektedir. Burda yumurtaları kırıyoruz sadece. Oyunun yapımcısı NotDoppler böyle güzel bir oyunu yaptıkları için teşekkür etmeliyiz.
Toplam 40 bölümden oluşuyor oyunumuz, 5 bölüme kadar ilerden başlayabiliyoruz daha sonrası kilitli devam etmek için bölümleri oynayıp bitirmemiz gerekiyor. Aşağıda size bir ekran görüntüsü veriyorum sonrasında oyun hakkında bilgi vermeye devam edeceğim.

Yumurta kırmaca, Yumurtaları kırmak için bize sol üst köşede kullanmamız için bazı araçlar vermektedirler. Bunların ilki Deprem yaratma, deprem özelliğini kullanabilmemiz için önce sol üstteki ikonumuzu tıklıyoruz.

Sonra oyun içerisinde bize toprak olarak gosterilen renklerinden ve üzerindeki çimenden anlayacaksınız, zaten kaya ya da başka bir şeyin üzerinde işe yaramadığını göreceksiniz. Toprak olarak gösterilen yere tıkladığımızda o bölge sarsılmaya başlıyor ve üstünde ne var ise etkileniyor.

Yumurta Kırmaca‘da ikinci olarak Rüzgar özelliği veriyor bununla yumurtaları sağa ya da sola doğru sürükleye biliyoruz stratejik olarak kullanılan bir özellik bu. yumurtaları uçurumdan atmak ya da belli bir ağırlığın üzerine götürmek gibi. Diğer bir özelliğe gelirsek tıkladığınız toprağın altını Boşaltma gerek kutuları gerek yumurtaları düşürmek için bunu kullanabiliyorsunuz. Sonraki özelliğimiz arılar, arıları kullanmak için sizlere birkaç taktik de vereyim. Arılar etrafı kapalı olan bir yumurtaya ulaşamıyorlar öncelikle etrafını boşaltmanız gerekmektedir.

Bir sonraki yumurtaya en kısa yoldan gittikleri için sıralamayı doğru ayarlamak gerekiyor. Benim en sevdiğim özelliklerden biri olan Meteor özelliği tıkladığımızda üstte dolaşıyor ve istediğiniz bir yeri yok edebiliyorsunuz. Sıradaki özelliğimiz virüs yumurtalardan her hangi birini tıkladığımızda hasta ediyor ve aksırtarak parçalanmasına yol açıyor. yakınında yumurta var ise ona da bulaştırıyor oldukça güzel bir özellik. www.oyuntanki.com size iyi oyunlar diler.

Yukarda Oyunun bir videosunu paylaştım, yararı olucaktır. iyi eğlenceler.

Kategoriler : Macera Oyunları
Oyun Etiketleri : , , ,

YORUMLAR